Ana sayfa DEKORASYON 2019 Ev Dekorasyon Trendleri

2019 Ev Dekorasyon Trendleri

43
0

Moda denilince akla hayatın her alanında aksesuardan, kozmetiğe, ev dekorundan beslenme alışkanlığına kadar pek çok konuda trendlerin belirlenmesini sağlıyor. Ev dekorasyonunu dekore etmek bazı insanlar için yaşam tarzı olabilir. 2019 Ev Dekorasyon modasında neler var? Sizler için yazdığımız bu yazımızda yenilenmenize yardımcı olalım.

2019 Trend Renkleri Adaçayı Yeşili Ve Gri

Yeşil kullanıldığınız her alana huzuru, sükutu veren yeşil renk ayrıca gücü ve güveni de temsil eder. Bu senenin en popüler mobilya renkleri adaçayı yeşili ve gri. Bu iki renk ile kendinizi doğal ortamda hissettirecek mekanlar elde edebilirsiniz. Yeşili ve diğer tonları runnerlardan vazolara evinizin pek çok yerinde kullanabilirsiniz.

Doğal Ahşap

 

Bembeyaz dolaplar son yıllarda en çok tercih edilenler arasındaydı. Fakat 2019’da bembeyaz mutfak dolaplarının yerini sıcak, samimi görünümlü olan doğal ahşaplara bıraktı. Doğal ahşap görünüm arayışımız bu yıl her alanda karşımıza çıkacak. Doğallığı seviyorsanız seçiminizi masalar, banklar, sandalyelerden yana yapabilirsiniz.

2019’da Oval Detaylar

2019 trendlerinde aynalardan, mobilyalara iç mekan da keskin sert görünümlü mobilyalar yerini daha oval hatlara sahip mobilya ve aksesuarlara bırakıyor.

Her Yerde Terrazzo

16.yy’da İtalya’nın Venedik şehrinde bulunan Terrazzo en eski çevreci zemin kaplama ürünüdür. Beton yüzeylerin içine yerleştirilen granit, mermer ve renkli camlar ile birleştirilen terrazzo duvardan mobilyaya kadar birçok yerde karşımıza çıkıyor.

Kompakt Mobilyalar

Modern dekorasyonda kompakt mobilyaların önemli bir yeri var. Benzerlerine göre az yer kaplaması, kullanışlı olması ile hayatımıza girecek olan bu trendi minimal tarzda yaşamak isteyenlerde çok sevecek.

Etnik Desenler

Eski mobilyalar ile modern parçalar bu tarzın olmazsa olmazları arasında. Etnik tarz farklı desen ve kontrast renklerin bir arada olduğu yatak örtülerinden, kırlentlere evinizde pek çok yerde etnik esintilerden yararlanabilirsiniz.

Siyah Banyolar

Ev dekorunda siyah çok tercih edilmese de bu düşünceyi yıkıp 2019’ da iç mekanda da tanışılması gerektiği düşüncesindeyiz.

Ev Dekorunda Çiçekler

İster canlı İster yapay olsun bulunduğu her yere renk katan, enerjisi muhteşem, görüntüsü harika olan en önemli ev dekor aksesuarımız olan vazgeçilmezimiz tabiki de çiçekler! Ev dekorunuzda mekanınızı daha huzurlu kılacaktır.

Bohem Tarzı

Bağımsızlığın vurgulandığı, zıtlıklar üzerine kuru olan bohem ile dekore edilmiş bir evde rahatlık hakimdir. İşte size Bohem stili ile dekore edilmiş birkaç örnek….

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here