Ana sayfa DEKORASYON Antre Dekorasyon Fikirleri

Antre Dekorasyon Fikirleri

110
0

Antreler eve giriş yerleri olduğu için evin genel dekorasyonu hakkında bize fikir verir. Antre tasarımları trend olduğu kadar işlevsel olması da oldukça önemlidir. Küçük antreniz varsa fonksiyonel depolama alanı ile antre kullanışlı hale gelecektir.

Büyük antreler için zaten kısıtlamaya gerek yok.  Sıcak ve modern dekore edilen bir antre eve girer girmez davetkar, yüksek enerjili ve iyi hissettirecektir. Yeni nesil antre dekorasyon fikirleri ile karşılama alanınızı daha çekici hale getirebilirsiniz.

Antre Mobilyaların Vazgeçilmezi Dresuar

Antre dekorasyonu için dresuar modeli biçilmiş bir kaftan. Dresuarlar  ile harika, şık, trend dekorasyon yapılabiliyor. Tamamen zevkinize göre dekore edebileceğiniz dresuar modelleri..

Davetkar Antreler İçin

Evinize pozitif enerji yayacak, evin genel atmosferine etkisi olan antreler için kullanabileceğiniz en kolay aksesuar canlı bitkiler! Vazoların içindeki renkli çiçekler ya da büyük vazolarda kendine hayran bırakan süs bitkileri…..

Antre Boy Aynası

Boy aynaları işlevsel olması ile faydalı bir aksesuar. Antrenizde aynalar kullanmanız antreye ferah ve geniş gösterecektir. Aynalar yaratıcı bir şekilde kullanılırsa mekana farklı bir atmosfer katacaktır.

Antre Aydınlatma

Evinizin girişini büyülü bir ortam ile gelen misafirlerinizi karşılamak isterseniz, tüm yapı marketlerde bulabileceğiniz dekoratif aydınlatma çözümlerini tercih edebilirsiniz.

Abajurlu avizeler, şeffaf cam avizeler, taşlı avizeler gibi birçok avize modelini ihtiyacınıza uygun ebatlarda bir model tercih edebilirsiniz.

 

Loş ışıklı antre tercih edenler için, dekoratif mum ürünleri seçilebilir.

Antre Dekorasyon Mobilyaları

Antre dekorasyonu denilince akla ilk portmantolar gelmektedir. Portmantolar atkı, şapka, kaban, anahtarlık gibi aksesuar ve giysiler için ayrılmış, evden çıkarken gerek olacak eşyaların düzenli bulunmasını sağlayan çok fonksiyonlu mobilyalardır. Yeni nesil portmantoların farklı boyutlarda üretilmesi ve farklı model olması ile evinize en uygun modeli bulmak çok kolay.

Ayakkabılık ve askı bölümlerinden oluşan şık bir antre dolabını tercih edebilirsiniz.

Antrelerde aile fotoğraflarınızın çerçevelendiği bir alan ve farklı tonlarla boyanmış bir duvar ile antrenizi resim galerisine çevirebilirsiniz.

Antrenizde kullanacağınız duvar kağıdı ile antrenize rustik bir hava katabilirsiniz. Desenli duvar kağıtları antrenize hareket katabilirsiniz.

Kullanılmayan eşyalardan dekoratif objeler yaratmak son dönemde trend olan uygulamalardan. Siz de kullanılmayan eşyalardan hayran bırakacak modeller yapabilirsiniz.

Kapı girişine koyacağınız puf ile ayakkabılarınızı giyip çıkartırken size kolaylık sağlayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here