Ana sayfa BANYO Banyo için duvar kağıdı modelleri 2019

Banyo için duvar kağıdı modelleri 2019

278
0

Evimizin en önemli bölümlerinden birisi de banyolardır. Banyolar zaman içerisinde ev dekorasyonunda önemli bir mekana dönüştü. Ev dekorasyonu içinde salon kadar önemli olan banyo dekorasyonu duvar kağıtları ile daha tarz bir görünüme kavuştu.

Geçmişte salon, yatak odası, oturma odasında kullanılırken günümüzde mutfak, banyo tuvaletlerde bile tercih edilmekte. Banyolarda duvar kağıdı kullanırken dikkat etmemiz gereken bir çok ayrıntı var. Banyolarda suya dayanıklı, nemden etkilenmeyen buharlı bir ortamda sorun çıkartmayan kağıt tercih edilmelidir.

Banyo duvar kağıdı modelleri

Banyo İçin Su Geçirmeyen Duvar Kağıdı

Banyolar kullanım esnasında su ve buharla çok fazla savaş verir. Gelişen teknoloji sayesinde suya ve neme dayanıklı banyo duvar kağıdı ve modelleri sanat eseri niteliğindedir. Banyo duvar kağıdı fiyatları sanıldığı kadar fazla değil. Boyanın altı ayda bir yenilendiği seramik ve fayansların 5 yılda değiştirildiği düşünülürse duvar kağıdı daha ekonomik olabiliyor.

Banyo duvar kağıdı modelleri

Banyo için birbirinden kullanışlı farklı renk ve desen olarak çok fazla seçenek bulunmaktadır. Banyo duvar kağıdı örneklerinden ilham alarak banyonuzu hangi stil ve renkte dekore edip uygulayabileceğiniz harika fikirler için duvar kağıdı modelleri sunacağız.

Retro Çizgiler

Son dönemde her sektörde eskiye rağbet artmaktadır. Retro sadece eski gibi görünen yeni ürünler için kullanılır. Modern stilin vazgeçilmezi olan Retro modeller diğer odalara yakıştığı gibi banyonuzda da stil yaratabilirsiniz. Eğlenceli ve sanatsal bir dekor için Retro modeli işinizi kolaylaştırabilir.

Taş Görünümlü  Duvar Kağıdı

Dekorunuzda taş ve beton gibi öğe bulundurmak isterseniz, banyo dekorasyonu için de oldukça uygun olan taş görünümlü modeller tam da size göre. Taş görünümlü duvar kağıtları modelleri görünüm  itibariyle  şık, modern tarzıyla tüm dekorasyon modelleri arasında  dikkat çekmektedir. Rengi ne olursa olsun bu bulunduğu ortama bambaşka bir enerji verir. Giderek popülerlik kazanan duvar kağıdı modeli tüm modern ve rustik banyolara uygun farklı renk ve özelliklerde taş uygulaması mevcuttur.

Renkli Çizgilerin Enerjisi

Her renk ile kombinasyon şansı sunan renkli çizgilerden oluşan bu duvar kağıdı modeli her tarzda ki banyo da kullanabilirsiniz. Çizgili ürün her zaman güçlü bir karakteri sergiler ve net bir duruşa sahiptir. Tekrar eden çizgileri uzun vadede gözü rahatsız eder gibi görünse de parlak, mat ve sade modelleri ile çizgili duvar kağıtları banyonuza canlılık katacaktır.

Klasiklerin klasik olmasının bir sebebi var

Bazıları klasik sever, klasik demek demode demek değildir.

Ahşap Görünümlü Duvar Kağıtları

Hem modern görünüm hem de doğal bir çizgiye sahip olmak istiyorsanız ahşap desenli duvar kağıtları tam da size göre. Birçok farklı renk, kalite ve desen seçeneği ile bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here