Ana sayfa MOBİLYA Benzersiz Mutfak Dolabı Modelleri 2019

Benzersiz Mutfak Dolabı Modelleri 2019

152765
8
Mutfak-Dolabi-Modelleri

Benzersiz Mutfak Dolabı Modelleri

Lezzetli yemeklerin özenle pişirildiği veya aile ile yemek yemenin inanılmaz hazzı mutfaklarda yaşanmaktadır. Özellikle hanımların çokça vakit geçirdikleri yer mutfaklar için muhteşem dekorasyon fikirleri internet ortamında yaygın şekilde tasarlanmaktadır. Mutfakların en önemli kısmı mutfak dolabı modelleri olarak belirtilmektedir.

Mutfaklarda Farklı Mutfak Dolabı Esintileri

Klasik mutfak dolabı modelleri genelde aynı tarz ve aynı renktedir. Bu sıradanlıktan kurtulmak isteyenler için çok değişik mutfak dolabı tasarımları ortaya çıkmaktadır. Mutfak dolabı çeşitleri için zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz. Rahat ve pratik kullanımın da gerekli olduğu mutfak dolabı modelleriyle mutfak dokunuzu ve tasarımını değiştirebilirsiniz. Dolap modelleri kullanım özelliği ile dekorasyona çok büyük bir katkısı vardır. Mutfakların havasını değiştirmek için ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri

Büyük Mutfakların Dolap Tasarımları

Son yıllarda çok yaygın şekilde kullanılan mutfak dolapları modelleri arasına country tasarımı girmeyi başarmıştır. Camın üzerine ince çıtalar halinde tasarlanan Country mutfak dolabı modeliyle farklılığınızı yansıtacaktır. Düz mutfak dolaplarında ise farklı renkler kullanılmıştır. Genelde bej, krem ve açık yeşil tonlarında kullanılan mutfak dolaplarına sahip olabilmek için minik bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. En güzel mutfak dolabı modelleri sayesinde çok özel mutfak tasarımları yaratabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri

Büyük mutfaklarda genellikle her tarzda mutfak dolabı konseptleri uyum sağlamaktadır.Koyu renk veya açık renk kullanımını da rahatlıkla yapabilirsiniz. Mutfakların boyutu mutfak dolaplarının kullanımını da önemli derecede etkilemektedir.Zamanın en çok geçtiği mutfaklarda kendi zevkinize göre bir konsept ayarlamak için işe dolaplardan başlayabilir ve değişik tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri

Canlı ve Geniş Mutfak Konseptleri

Aynalı tarzdaki mutfak dolaplarını tercih edenlerin sayısı çok fazla olmasa da bu tarzı seçenler için canlı mutfaklar kullanılmaya hazırdır. Işıl ışıl olan mutfaklarda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kırmızı, mavi, yeşil renklerde canlı ve kullanışlı mutfaklara sahip olabilirsiniz. Geniş mutfaklarda canlı ve koyu renkli mutfak dolapları tasarlayabilirsiniz. En güzel mutfak dolapları için dekorasyon dergilerinden ve internetten fikirler alabilirsiniz. Mutfaklarda konsept değişikliği için işe dolaplardan başlamanız en doğru karardır. Renkli ve gösterişli mutfakların dolap tarzları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri

Ahşap ve Toprak Tonlarında Mutfak Dolapları

Mutfakların yapısına göre tercih edilen renkler arasında ahşap ve toprak renkleri hakimliğini korumaktadır. Dolap modelleri mutfak tasarımlarının en önemli yanıdır. Ahşap ve toprak tonlarındaki renkler mutfağın ağırlığını korumaktadır. İki ayrı renk ile konsept yaratılan mutfaklarda düzenli bir görünüm elde edilmektedir. Dikkat edilecek önemli bir konu bu renkleri tercih ederken geniş mutfaklara sahip olmak gerekir. Farklı dokuya sahip ahşap dolaplı mutfaklarda kullanım kolaylığı ortaya çıkmaktadır. Özgün mutfak ve çizgisel mutfak tasarımlarının hepsi tercihlere göre değişebilir. Renklerin uyumluluğu mutfakların en değerli unsurudur. Alt ve üst dolapların farklı renklerde olması da ahşabın ağırlığını bir kez daha yansıtacaktır.

Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri

Modern Çizgili Mutfak Dolapları

Spor ve modern mutfak dekorasyonunda kullanılan mutfak dolabı modelleri daha az ayrıntıya sahip ve doğal görünümlüdür. Bu görüntüyü yakalamak ve modernliği daha çok hissettirmek için dolapların imalatında daha sade tasarımlar kullanılması gerekir. Daha şık ve daha modern mutfakların günlük kullanımı daha kolay olmaktadır. En şık mutfak dolabı modelleri 2019 yılında da evde kullanılan en yoğun alan olan mutfaklarda değişik çizgiler ortaya çıkacaktır. Sade ve şıklık arayanların tek ve önemli tercihi modern ve spor tarzdaki mutfaklardır. Geniş ve düzenli mutfaklar için doğal görünümlü dolaplar seçilmelidir. Küçük mutfaklar için seçilen dolaplar genelde açık renkli ve daha az detaylı olarak kullanılmaktadır.

8 YORUMLAR

  1. Yaklaşık iki aydır mutfak dolabı tasarımları arıyordum ama bir türlü rahatlıkla bu tamam diyebileceğim bir örnek bulamadım. Tam kafayı yemek üzereyken sitenizdeki Geniş Mutfak Konseptlerindeki bir tasarım acayip hoşuma gitti ve yaptıracağım dolap bu olmalı dedim. Gerçekten teşekkür ederim sizlere.

  2. Çok geniş bir model arşiviniz varmış. Hepsini tek tek inceledim. En çok beğendiğim ise ahşap modeller… Modern tasarımlar iyi güzel hoş duruyor ama bir türlü için sinmedi.

  3. Bu konuda deneyimli insanlar bulmak neredeyse imkansız, ancak
    ne hakkında konuştuğunu biliyor gibisin! Teşekkürler

  4. Bu web sitesinde bulunan içerik, insanların deneyimleri için gerçekten dikkat çekici, iyi çalışmalar…

  5. Gördüğüm en güzel mutfak dolap modelleri olmuş elinize sağlık. Banyo için de dolap ile alakalı birşey hazırlayabilir misiniz ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here