Ana sayfa BEBEK ODASI Cibinlikli Bebek Beşikleri Modelleri

Cibinlikli Bebek Beşikleri Modelleri

308
2
Pembe Cibinlikli Bebek Beşiği

Bebek odası dekorasyonları bebek sahibi olacakların her zaman dikkat ettikleri dekorasyon modelleri olarak bilinir. Bebek odasının en önemli mobilyası olan bebek beşikleri çeşit ve model farklılıkları ile sizleri cezbetmektedir. Bebek beşiklerinde ahşap bebek beşikleri ne kadar moda olsa da zaman zaman park yataklı modellerden yana tercihte bulunma arzunuza engel olamazsınız. Yaz dönemlerinde ise aldığımız beşiğe uygun bir cibinlik arayışı her durumda kaçınılmaz olmaktadır. Cibinlik modelleri hemen hemen her beşik modeline uyumlu olup beşikte ayrı bir hava oluşturan tamamlayıcı ürünler olarak kabul edilir. Son senelerde cibinlikli bebek beşiği modelleri sonradan doğan bu ihtiyaca önceden cevap veren modeller olarak en çok tercih edilen modeller arasında girebilmeyi başarmıştır.

Cibinlikli Bebek Odası Modeli

Bebek beşiklerinde adeta prenseslere layık bir beşik görünümü veren bu modeller genel olarak kız bebeklerin yataklarında farklı bir eda oluşturmaktadır. Park yataklı bebek beşiklerinin birçoğunda cibinlik modeli ilk alırken yatağa dahil olacak şekilde mont edilerek bebek beşiğinde ekstra bir ihtiyacınız olmaması adına ihtiyacınızı karşılamaktadır. Erkek bebekler içinde cibinlik modelli bebek beşikleri elbette vardır. Kızlara pembe erkeklere mavi renkli yatak seçilirken aynı renklerde cibinlik tercih edilebildiği gibi her iki cinse hitap eden beyaz cibinlik modelleri de sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Beyaz rengin saflığı odada yarattığı etki ile bu rengi tercih ederek bebeğiniz için keyifli uyku saatlerine zemin hazırlayabilirsiniz. Bebeğiniz için cibinlikli bebek beşiği almaya ne dersiniz?

Ahşap Cibinlikli Bebek Beşikleri
Ahşap Cibinlikli Bebek Beşikleri
Beyaz Cibinlikli Bebek Mobilyası
Beyaz Cibinlikli Bebek Mobilyası

Fonksiyonel Cibinlikli Bebek Mobilyası

Güzel Pembe Cibinlikli Oval Bebek Beşiği
Güzel Pembe Cibinlikli Oval Bebek Beşiği
Pembe Cibinlikli Bebek Beşiği
Pembe Cibinlikli Bebek Beşiği
Sallanan Cibinlikli Bebek Beşik Tasarımı
Sallanan Cibinlikli Bebek Beşik Tasarımı
Tül Cibinlikli Bebek Beşiği Tasarımı
Tül Cibinlikli Bebek Beşiği Tasarımı

2 YORUMLAR

  1. Benimde bir kızım oldu anneanesiyle gittik beşik bakmaya ve çok güzel beşikler vardı bebekler için Sallanan Cibinlikli Bebek Beşiki beğendim biz daha ucuz bir şey aldık ancak bu modeller çok güzel

  2. 1 ay önce kızımız dünyaya geldi, şuan onun için bir oda yapmayı planlıyoruz. Ahşap Cibinlikli Bebek Beşikleri modelinizi çok beğendim. Bunu nereden alabiliriz acaba? Fiyat bilgisi var mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here