Ana sayfa MUTFAK Ezber Bozan Mutfaklar

Ezber Bozan Mutfaklar

27
0

Evde en çok vakit geçirilen yer kuşkusuz mutfaktır. Mutfaklar sohbetlerin yapıldığı, keyifli yemeklerin yenildiği ailece ya da dostlarınızla vakit geçirebileceğiniz işlevsel bir alandır. Eskiye göre mutfak tasarımları daha estetik, şık ve modern çizgilere sahip. Mutfağınızı yenilemek istiyorsanız sıra dışı mutfak tasarım ve dekorasyon fikirlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Country Mutfak

En çok tercih edilen “Country Mutfak “tasarımı ile evinizde daha samimi, sıcak ve modern bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Country mutfağı diğer mutfaklardan ayıran en önemli yanı diğer kültürlerle harmanlanması. Country tarzı mutfak rengi beyaz ve bej tonlarıdır. Mutfağınızı şık vazo, metal objeler v.b her bütçeye uygun dekore edebilir, mutfağınızı canlandırabilirsiniz.

Mutfak Tasarımında Işıklandırma Nasıl Olmalı?

Mutfak aydınlatma ürünlerini seçerken öncelikle işlevsel olması ve sonrasında tarzınıza uygun bir ürün olmalı. Mutfak aydınlatması işlerinizi kolaylaştırmak ve mutfaktaki temponuzun düşmemesi adına son derece önemlidir.

Mutfağınızda kullanacağınız spot ışıklandırma ile mutfak raflarınızı aydınlatabilir, mutfağınızı dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Yemek masanızda kullanacağınız sarkan model aydınlatmalar ile mutfağınızda şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Halat tasarımlı aydınlatmalar son dönemin trend aydınlatma modellerinden.

Mutfak Rafları

 

Duvarlarınızı estetik, şık gösteren mutfak rafları kolay kurulumu ve el altında olan mutfak eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz dekoratif mutfak rafları ile mutfağınızı benzersiz hale getirebilirsiniz. Modern mutfak denilince sadece görüntüsü ile değil fonksiyonel olması malzemesinin sağlam ve dayanıklı olması gerekir.

Vitrin Tarzı Mutfak Rafları

Mutfak rafları ile mutfağınızda en şık yemek takımlarınızı yerleştirerek mutfağınızda otantik bir hava yaratabilirsiniz.

Mutfakta Oturma Alanı

 

Mutfaklar evimizin en özel yeridir. Modern, şık olduğu gibi fonksiyonel olması da bir o kadar da önemlidir. Mutfakta oturmayı misafir ağırlamayı seviyorsanız oturma köşeleri tamda size göre.

Cıvıl Cıvıl Mutfaklar

 

Renkli mutfaklar ile güne enerjik başlamanızın yanı sıra evinize canlılık ve sıcaklık katacaktır. Mutfağınızın perdelerini, halı v.b tekstil ürünlerini renkli kumaşlardan seçerek mutfağınızı renklendirebilirsiniz.

Mutfakta Renkli Musluk

Mutfağınızda minimal tasarımda kullanacağınız renkli musluk ile harika bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here