Ana sayfa YATAK ODASI İpek Mobilyadan Yeni Trend Fonksiyonel Baza Modelleri

İpek Mobilyadan Yeni Trend Fonksiyonel Baza Modelleri

219
1
En Güzel İpek Mobilya Oniks Baza Modeli

İpek Mobilya her sene fonksiyonel koltuk takımı, köşe takımları ve yemek odaları ile kendini ortaya koyan lider bir marka konumunda diğer markalarla yarış içine girmektedir. Bu marka dekor değişiminizde tercihleriniz arasında birinci marka ise yatak odalarınızdaki değişimi baza tercihinde bulunarak gerçekleştirmeye ne dersiniz? İpek mobilya baza modellerini incelediğiniz zaman ecem baza, ecomode baza, elegans baza, oniks baza ve zirkon baza modelleri ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu baza modellerinde genel itibari ile yüksek basınçlı amortisör sistemi ve çift konstrüksiyonlu makas sistem özelliğinden faydalanarak tasarım gerçekleştirilmiştir.

En Güzel İpek Mobilya Oniks Baza Modeli
En Güzel İpek Mobilya Oniks Baza Modeli

Tercihiniz doğrultusunda deri ya da kumaş uygulaması gerçekleştirilen baza modelleri arasından seçim şansı yapabilme fırsatı sizlere sunulan seçenekler arasındadır. Çift parçalı ve geniş sandık hacmi bulunan bu baza modelleri tercih ettiğiniz zaman yatak odalarınızdaki depolama alanını genişletmiş olmanın mutluluğunu da yaşayabileceksiniz. Çocuklarınız düşünülerek baza tasarımında çocuk kilit uygulama özelliğinden de faydalanılmıştır. Şık tasarımlı fonksiyonel ve kullanışlı bulacağınız bu baza modellerini ister tek kişilik isterseniz de çift kişilik model tercihinde bulunarak alabilirsiniz. Oniks baza tercihinde bulunmanız durumunda ayrıca gömme havuzlu baza sistem özelliği yani yatak kaymasını önleyici sistem varlığı bulunan bir baza modeli tercih etmiş olacaksınız. Ergonomik tasarım bütünlüğü olan bazaların fiyatlarına İpek Mobilya sitesinden ulaşabilirsiniz.

İpek Ecomode Baza Fiyatları
İpek Ecomode Baza Fiyatları
İpek Elegans Baza Modelleri
İpek Elegans Baza Modelleri
İpek Mobilya Ecem Baza Modeli
İpek Mobilya Ecem Baza Modeli
İpek Mobilya Glorıa Baza Tasarımı
İpek Mobilya Glorıa Baza Tasarımı
İpek Zirkon Baza Tasarımı
İpek Zirkon Baza Tasarımı

1 YORUM

  1. İpek mobilyanın ürünlerini çok beğeniyorum. Yatak odası takımlarında bazalı ürünleri seçmenizi öneririm. Çok fazla eşya alıyor içine…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here