Ana sayfa DEKORASYON Kusursuz Müstakil Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Kusursuz Müstakil Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

55
0

Geniş aileler için mükemmel bir ev olan müstakil evler, apartman hayatından sıkılan, kalabalık şehrin kirliliğinden sıkılan kendini doğa ile buluşturmak isteyenler için artık müstakil evler daha sıcak ve samimi gelmektedir. Her zaman hayali kurulan bahçesini isteğinize göre dizayn edebileceğiniz müstakil evler gün geçtikçe daha çok tercih edilmekte.

Ev satın almak isteyen, özgür yaşamı tercih edenler için oldukça idealdir. Peki Kusursuz Bir Müstakil Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Sizler için hazırladığımız yazımızda detayları bulabilirsiniz.

Açık Mutfak

Müstakil evlerde en çok tercih edilen açık mutfaklar ile daha geniş alan sağlayabilirsiniz. Mutfağınız küçük ya da dar ise salonla birlikte açık model mutfak tercih edebilirsiniz.

Şömine İle Evinizi Şekillendirin

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez ısı kaynağı olan şömineler romantik bir tasarım unsurudur. Şömine kullanımı evinize sıra dışı bir hava katacaktır.

Klasik şömineler

Müstakil evler için uygun olan klasik şömineler genellikle oturma odasında doğal görünümleri ile dikkat çekmektedir.

Taştan yapılmış bir klasik şömine ağır ve romantik bir hava yaratacaktır.

Spor Odası

Evinizin havalandırması iyi olan odasını spor odası yapın. Spor yapmanın herkes için ne kadar faydalı olduğunu anlatmaya gerek yok.

Müstakil Evlerin Olmazsa Olmazı Bahçe

Müstakil evlerin en önemli özelliklerinin başında bahçe gelmektedir. Çocuklarınız rahatça oynarken sizde çiçek, bitki, ağaç dikerek hobi edinebilirsiniz.

Havuz Seçimi

Müstakil evinizin bahçesinde mutlaka havuz olmalıdır. Yaz akşamlarında havuz başında eğlenceli partiler verebilir, arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Çevre Dostu Müstakil Evler

Ülkemizde güneş enerji panelleri sıcak su için kullanılıyordu. Artık buna ek olarak müstakil evinizde elektrik üretebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile yağmur suyundan bahçe sulama imkanı da elde edebilirsiniz. Bu özellikleri olan evler uzun vadede kazançlı olmaktadır.

Ahşabın Sıcaklığı

Kendi arazisine ev yaptırmak isteyenler için ahşap evlerin betonarme evlere göre pek çok avantajı bulunmaktadır. Müstakil evlerde en çok beğenilen ahşap kaplamalar, estetik olarak ta göz kamaştırmaktadır.

Küçük Taş Ev

Sizin de kırsal bölgede araziniz varsa doğal taş malzeme kullanarak, güzel bir yaşam alanı inşa ettirebilirsiniz. Taş evler hepimizin hayallerini süsleyecek kadar güzel hale gelebiliyor.

Evinizin dekoru tamamen size kalmış durumda zevkinize göre mobilya seçimi ve küçük ayrıntılarla iç dekorasyonu yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here