Ana sayfa BANYO Modern Bir Banyo İçin Aksesuar seçimi Nasıl Yapılır?

Modern Bir Banyo İçin Aksesuar seçimi Nasıl Yapılır?

35
0

Banyoda seçeceğiniz aksesuar modelleri banyonuzu tamamlayıcı olmasının yanı sıra fonksiyonel olması da oldukça önemli. Şık ve modern bir evin devamı olan banyolar tasarımda da oldukça şık olmalı. Banyo için seçeceğiniz pek çok ürün bulunmaktadır.

Banyonuz için seçeceğiniz diş fırçası, havluluk, ayna, sabunluk v.b ürünler pek çok zengin seçenekler ile her zevke her tarza hitap etmeli ve banyonuza zarafet katmalı. Peki Modern bir banyo da aksesuar seçimi nasıl olmalı? Geçmişten bugüne banyo aksesuarları renk ve model olarak değişim göstermiştir. Bir banyonun geniş, ferah, aydınlık olması dekorasyon açısından oldukça önemli bir konu.

Banyo dekoru yapılırken seçilen aksesuar banyonuz ile uyumlu olmalıdır. Aksesuar ve eşyalarınızın zıt tonlarda olmaması gerekir. Banyo için seçilen ürünler banyoda iken ruhunuzu dinlendirecek ürünler olmalı ve gereksiz yer kaplamamalı.

Banyo Dolabı

Banyoların vazgeçilmez parçası olan banyo dolapları düzenli görünüm ve depolama olarak kullanılabilmesi, banyonuza estetik görüntü katması açısından oldukça önemli. Banyo dolap seçimini tekerlekli olan dolaplardan yapmanız banyo zemin temizleme de doğru bir seçim olacaktır. Küçük banyolarda ise yüksek banyo dolapları ideal seçim olacaktır.

Modern Raflar

Modern raflar ile banyonuzda kişisel eşyalarınıza yer açabilirsiniz. Raf sistemi ile banyonuzda daha geniş alanlar elde edebilirsiniz.

Banyo Aydınlatma

Banyo aydınlatması en az diğer odalar kadar önemlidir. Banyonuzda sarkıt avize, duvar aplikleri ile banyonuzda harika bir dekora imza atabilirsiniz.

Banyo Aynası Nasıl Olmalı?

Banyo dekor konularının başında banyo aynası gelmektedir. Banyonuzu dekore ederken farklı tarz ve boyutlarda aynalar kullanabilirsiniz.

Asılabilir Duş Rafı

Banyonuzda her şey elinizin altında ve düzenli olsun istiyorsanız, asılabilir duş rafları ile banyonuz hem düzenli olacaktır. Hem de size banyoda alan sağlayacaktır.

Banyoda Saklama Kabı 

Saklama kutuları ile banyonuzda el altında olan sürekli kullanılan eşyaları el örgüsü kutular ile dekore edebilirsiniz. Böylelikle banyonuzda daha şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Banyonuzda İşlevsel Mobilyalar Tercih Edin

Banyonuzu dekore ederken seçtiğiniz tasarımın işlevsel olması da banyonuzu kusursuz gösterecektir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here