Ana sayfa BANYO Sevilecek En Güzel Banyo Modelleri

Sevilecek En Güzel Banyo Modelleri

312
2

Sevilecek En Güzel Banyo Modelleri

En fazla kullanılan ıslak zemin olarak bilinen banyolar farklı tasarım ve tarzlarda dekore edilmektedir. Banyo modelleri kişilerin tarzına göre farklılık gösterir. Son yıllarda çok değişik banyo tasarımları karşımıza çıkmaktadır. Duşa kabin kullanımı ve değişik taşlarla döşenmiş banyolar zevkinizi yansıtmaktadır.

Banyolarda Zevk Yarışı

Her evin banyosu olduğu gibi değişik modern banyo modelleri dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu sayede banyolarda ki değişik tarzlar merak uyandırır. Sınırsız şekilde yapılan ve farklı taşlar ile döşenen banyolar ayrıcalıklı olarak tasarlanmaktadır. İç mekanlarda en uğraştırıcı ve en dikkat edilmesi gerek yer banyolardır. Çünkü tesisatın güvenirliliği duşa kabin ve taşların birbiri ile uyumu gider yerinin sağlam ve kullanışlı olmasının kontrol edilmesi gibi aşamalarla seveceğiniz tarz banyolar yaratmanız mümkün olacaktır.Her zevke ve düşünceye göre banyo malzemesi bulmak çok kolaydır. Önemli olan zevkli tercihler yaparak banyoları daha ferah hale getirmektedir. Modern banyolar ile çağa ayak uydurabilirsiniz.

En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri

Dar alanlarda Banyo Tasarımları

Dar alanlarda yer alan banyolar için farklı alternatifler her zaman vardır. Minik banyolar için kullanılan banyo aksesuarları daha küçük olmalıdır. Ayrıca seçilen taş renkleri de daha açık ve sade tonlarda yer almalıdır. Bu renk tercihleri banyoları daha ferah hale getirir. Banyo örnekleri incelenerek banyo aksesuarların seçimi yapılabilir.Dar banyolar için birbirinden farklı fikirler yer almaktadır. Küvet yerine küçük duşa kabinler daha doğru tercih olarak nitelendirilebilir.

En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri

Geniş Banyolarda Sınırsız Aksesuar Seçimi

Banyoların büyük olması seçim yelpazesinin daha geniş tutulmasına neden olur. Bu sayede istenilen renk ve istenilen büyüklükteki banyo aksesuarlarının kullanımı daha kolay olacaktır. Fayanslarında tercihi kaymayan türden olması özellikle dikkat edilmesi gereken bir konudur. Geniş ve en güzel banyolar için kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. İstenilen boyutta kilavabolar ve küvetlerle banyonuzu çok şık ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.

En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri

Banyolarda Ahşabın Güzelliği

Banyolarda sıradanlıktan sıkılanların tercihi ahşap temalı banyo konseptleridir. Banyo modeli olarak ahşabı tercih edenler için birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Ahşap renginin ağırlığını banyolara yansıtmak için bu tarz bir seçim en doğrusu olacaktır. Koyu renklerde olduğundan dolayı geniş ve ferah banyolara uygulanması gerekir. Banyoların kullanışlı olmasının yanı sıra göze hoş gelen banyo tasarımları dason yıllarda oldukça yaygın hale gelmiştir. Kullanılan malzemelerin seçimi birbiri ile uyumlu olmasının yanı sıra kullanışlı olması da gereken ayrı bir konudur.

Banyolarda Farklı Konseptler

Banyolar eski tarzdan son yıllarda tamamen kurtulmuştur. Tamamen camdan oluşan duşa kabinler çok şık dururken farklı tasarımlı banyo lavaboları da göz doldurmaya devam etmektedir. Büyük banyo dolapları ve değişik renkteki ve tarzdaki banyo taşlarıyla çok değişik banyolar yaratabilirsiniz. Her isteğe ve zevke göre değişik banyolar yaratabilirsiniz.

En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Modelleri

Kullanımı kolay ama şık aksesuarlarla değişik tasarımlara da imza atılabilir. En küçük alanlar bile farklı konseptli banyolara da dönüşebilir. Banyoda sizin zevkinizin olması kullanım kolaylığı da sağlayacaktır. Okyanus görünümlü, ahşap esintili, beyazın iç açıcılığı, değişik kullanım alanları yaratma farklılığı ile çok marjinal banyo tasarımları bulunmaktadır. Burada önemli olan banyonuza uygun konsepti belirlemek ve uygulatmak olacaktır.

Banyoda değişiklik arayanların tek tercihi farklı konseptli banyolardır. Dikkat çekicive özel tasarımlarla yapılan banyolar ise kendinizi iyi hissettirecek. Aynalı modellerle banyo tasarımları yapmak için kendi zevkinizi yaratabilirsiniz.Ferah ve geniş banyolar sayesinde kullanım alanlarınız daha çok genişleyecek. Mermerden oluşan banyo tasarımları ile farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Bende uzun zamandır banyoda değişiklik yapmak istiyordum. Bu siteyi görmem çok iyi oldu. Paylaştığınız modellerin tamamı çok güzel ve karar vermek çok zor

  2. Açıkçası ben çok ilgilenmiyorum fakat eşim banyoyu değiştirelim diye tutturduğu günden bu yana Banyo Modellerini inceliyoruz. Mecbur güzel bir tasarım bulup yaptıracağız. Sitenizdeki modelleri de baya sevdik. Paylaşım için teşekkür ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here