Ana sayfa DİĞER Üç Boyutlu Zemin Kaplama

Üç Boyutlu Zemin Kaplama

361
0

Mekanınızı üç boyutlu baskı teknolojisi ile zemin, duvar ve tavanınızı sil baştan yaratabilirsiniz. Üç boyutlu zemin kaplamaları özellikle mutfak, banyo, çocuk odaları ve tuvaletlerde en çok tercih edilen son dönemlerin en popüler uygulamalarından.

Üç boyutlu zemin döşemesi kullanıcının beğendiği ya da tasarladığı modeli zemine monte etmesi ve özel koruyucu reçine tabakası ile zemine kaplanarak yapılmaktadır. Kullanıcılara sınırsız seçme özgürlüğü sunan üç boyutlu zemin kaplama ile yaşadığınız mekana estetik, şık bir hava katabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda çılgınlık yapmak isteyenler!!! mutlaka 3 boyutlu kaplamalara göz atmalısınız. Üç boyutlu banyo zeminleri ile banyonuzu hayal ettiğiniz şekilde dekore edebilirsiniz.

 Üç boyutlu mutfaklar

Üç boyutlu zemin kaplamada mutfağınızı istediğiniz manzara ve renkte ya da modelde kaplamakta sınır yok seçim size kalmış.

Üç Boyutlu Çocuk odaları

Çocuk odasında kullanacağınız üç boyutlu zemin kaplama ile çocuk odasına hem farklı bir hava katacak, hem de çocuğunuzun odasını sevmesini sağlayacaktır.

  Üç Boyutlu Tuvalet Ve Banyolar

Üç boyutlu teknoloji ile tuvalet ve banyonuzda sıra dışı ve şık bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Eğer banyo ve tuvaletiniz küçük ise sadece zeminde kullanmak daha doğru olacaktır.

 

 Üç Boyutlu Zemin Kaplama Da Nelere Dikkat Edilmeli?

Zemin kaplamanızı yaptırmadan önce tecrübeli bir usta ve doğru malzeme ile istediğiniz zemin dekorasyonuna bütçenizde sarsılmadan kavuşabilirsiniz. Üç boyutlu zemin kaplamalarında seçeceğiniz malzeme insan sağlığına zarar vermeyen, silinebilir, antibakteriyel ve aynı zamanda darbelere dayanıklı olup kırılma ve çizilmelere karşı sağlam bir ürün olmalı. 3 Boyutlu zemin kaplama iş yeri, otel, hastane, okul vb. birçok farlı alanda kullanarak daha estetik, sıra dışı tasarımlar yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here