Ana sayfa BANYO Zevkli Banyo Dekorasyon Fikirleri

Zevkli Banyo Dekorasyon Fikirleri

228
0

Banyo dekorasyonu önem isteyen bir bölümdür. Kişisel bakımımızı yaptığımız, yorgunluğunuzu attığınız yeni tasarım ve modern dekorasyonları ile banyolarınız artık daha şık görünecek. Her geçen gün çıkan yeni tasarımlar ile hayatımız hem güzelleşiyor hem de kolaylaşıyor. İşte banyo tasarımında son trend banyo dekorasyon fikirleri…

Duvara dayalı olmayan,  bağımsız küvetler

Bağımsız küvet modelleri genel olarak büyük banyolarda tercih edilmektedir. Kalabalıktan uzak modern, ve ferah bir tarza sahip olabiliyor. Şık ve gösterişi seven stil sahibi bir banyo dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız altın, gümüş, rengini de tercih edebilirsiniz. Banyolarda etki bırakan bu vintage küvetler yeni nesil banyoların yıldızı olmaya şimdiden aday!

Eklektik Banyolar

Gösteriş ve sadeliği bir arada kullanarak, eklektik banyolara sahip olabilirsiniz. Kusursuz bir banyo dekore etmek isterseniz, eklektik tarz önerilmelidir. Eklektik tarzda denge ve uyumun hüküm sürdüğü banyolar olmalı.

Modern banyolar

Modern banyo dekorasyonunda tasarım ürünlerine yer vermelisiniz. Küçük dekoratif öğelerle banyonuzda trendleri yakalayabilirsiniz.  Modern banyolarda sade ve renksiz banyonuzu çiçeklerle renklendirebilirsiniz.

Minimal Banyolar

Minimal banyo denilince ince tasarım ve ince çizgilerin mobilyalarla buluştuğu mobilyadan küvete kadar her şeyi kapsamaktadır. Küçük yer kaplayan ancak içi geniş olan banyo mobilyalarını çekici ve cazibeli banyolar yaratmak için kullanabilirsiniz.

Kırsal Tarz Banyolar

Country yani kır tarzı banyolar nostaljik detaylar, sıcacık havası ile son yıllarda dikkat çekmektedir. Country banyolar da dikkat çeken çiçekli duvar kağıtları, fırfırlı perdeler, zemin ya da duvarda kullanabileceğiniz pastel ve bej renkleri ile hayranlık uyandırabilirsiniz.

Rustik Banyolar

Banyo dizaynında Rustik stil düşünüyorsanız taş duvar döşemeler, ahşap yer döşemeleri, cilalı dokunuşlar ile rustik ambiyans oluşturabilirsiniz. Yine Oval aynalar, pirinç aksesuarlar, vintage musluklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Çift Lavabo

Banyoda çift lavabo kullanarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Banyonuzun şekline göre yan yana koyacağınız iki lavabo hem kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Hem de banyoda zengin, şık ve gösterişli görünüyorlar!

 

Banyoda Ahşap Hakimiyeti

Son yıllarda ahşap malzemenin suya dayanıklı malzeme teknolojisinin gelişmesinin ardından banyolarda şık ve zarif görünüme kavuşmuş oldu. Ahşap sıcaklığı samimiyeti öne çıkaran bir malzemedir. Ahşap banyo tasarımları son yıllarda giderek popülerliğini artıran modern dekorasyon trendleri arasında.

Desenli Yer Döşemeler

Banyoda etkileyici, çarpıcı bir tasarım yaratmak için desenli yer karoları döşemeyi düşünün. Banyonuza ferahlık katan bu değişim ile daha sofistike göründüğü aşikar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here